niedziela, 9 stycznia 2011

Nie bój się potwora z bagienMaseczka głęboko oczyszczająca pory z glinką i kwasem salicylowym 0,5%
(dystrybutor AVON)

Producent obiecuje, że dzięki maseczce tej pory stają się mniejw widoczne. Myślę, że obietnica ta zostaje spełniona. Preparat ten posiada również kilka innych zalet. Zalety. Zalet jest sporo w związku z czym maseczka stała się jedną z moich ulubionych. Po pierwsze zwąża pory i wyrównuje koloryt skóry. Po jej użyciu czyję, że twarz jest odświeżona i "ściągnięta". Są to wilekie plusy, szczególnie dla skóry takiej jak moja,czyli trądzikowej (bo zapomniałąm wspomnieć, że oczywiście jest to maseczka do cery trądzikowej). Dodatkowo nie jest ona bardzo kłopotliwa, szybko zasycha i można ją zmyć po 5 minutach (ja tam lubię potrzymać ją trochę dłużej). Ma też miły zapcha i kolor dzięki, któryemu możemy udawać potwora z bagien i straszyć grzybiarzy.

Nie wiem czy jest to ogólny problem, ale moje opakowanie strasznie ciężko się otwiera. Po dokładnym zaciśnięciu trzeba użyć ciężkiego sprzętu żeby ponownie dobrać się do zawartości.

Ogólnie, maseczkę polecam dla wszystkich "muchomorków", które szybko chcą poprawić wygląd swojej biednej buźki.

Podsumowując

pojemność: 75ml
cena: 13zł

+ wyraźnie poprawia wygląd skóry
+ szybka w użyciu
+ zawiera glinkę ( glinka fajna :)
+ przyjemna w użyciu
- opakowanie
- ogólnie mogłaby być trochę bardziej zachwycająca

2 komentarze:

  1. szukam jakiejś fajnej maseczki. jak na razie planuję wykonać ją sama z kiełków rzeżuchy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam tą maseczkę, jest bardzo fajna, ale nie używam jej często bo wydaje mi się że wysusza mi skórę. Ale ogólnie jest fajna, bo daje takie uczucie świeżości;)
    F.

    OdpowiedzUsuń